O nas

Innowacyjna Placówka Medyczna powstała w ramch Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w związku z realizacją projektu pt.: „Profilaktyka wtórna jako źródło poprawy zdrowia i wykrywalności nowotworów u mieszkańców Miasta i Gminy Swarzędz w oparciu o budowę nowoczesnej placówki medycznej z udziałem lekarzy specjalistów i innowacyjnych urządzeń medycznych”.

W naszej placówce pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Szeroki wachlarz specjalistów stwarza możliwości bezpośredniego dotarcia do pacjenta i uzyskania kompleksowej porady medycznej. Charakteryzują nas lekarze o bardzo wąskich specjalizacjach cechujących się ogromną wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu we właściwy i profesjonalny sposób diagnozujemy pacjentów, jak również zapewniamy im opiekę o najwyższych standardach.

Mamy zaszczyt poinformować naszych obecnych oraz przyszłych pacjentów, iż Innowacyjna Placówka Medyczna jest wyposażona w najnowszą, najwyższej klasy aparaturę medyczną. Spełniamy wszystkie wymogi, aby każdy z pacjentów mógł z niej skorzystać, a w szczególności osoby niepełnosprawne (podjazdy, podnośnik dla niepełnosprawnych, unit stomatologiczny dla niepełnosprawnych, toalety dla niepełnosprawnych). Dla wygody naszych pacjentów w budynku Innowacyjnej Placówki Medycznej zlokalizowana jest apteka, która jest czynna w godzinach pracy placówki oraz punkt pobrań, który zapewnia dostęp do wszelkiego rodzaju badań laboratoryjnych.